Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X

O firmie

Domgos Sp. z o.o. – firma produkcyjno – usługowa działająca od 1993 roku. Siedziba firmy i hala produkcyjna zlokalizowane są w Raciborzu.

„Element Twojego biznesu” to motto przewodnie naszej firmy. Produkujemy elementy wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu łącząc kilka technologii wytwarzania. Nasz park maszynowy pozwala wykonywać produkty metodą wtrysku, obróbki skrawaniem, elektrodrążone, spawane, gięte oraz łącząc dowolnie te metody. To pozwala nazwać nas firmą uniwersalną. Dodatkowo wykonujemy dokumentację konstrukcyjną zleconych detali, wdrażając je kompleksowo do produkcji oraz modelując i wykonując prototyp na drukarkach 3D.

W portfolio wykonywanych produktów mamy między innymi akcesoria meblowe, produkty dla branży energetycznej, detale do motoryzacji, elementy do pieców CO oraz formy do wtryskarek. Oprócz produkcji seryjnej zajmujemy się także projektowaniem, konstruowaniem i wykonawstwem urządzeń specjalnych dla różnych gałęzi przemysłu.

Jeżeli poszukujecie elastycznego działania, konkurencyjnej oferty oraz wykonawcy, który zrealizuje profesjonalnie zamówienie począwszy od dobrania technologii po gotowy produkt, zapraszamy do współpracy!

 


DOMGOS Sp. z o.o.
© Copyright 2014
realizacja: zets.pl