Praca

OPERATOR CNC

OPIS STANOWISKA

  • Obsługiwanie maszyn sterowanych numerycznie,
  • Bieżąca kontrola jakości produkowanych komponentów,
  • Raportowanie ilości,
  • Kontrola bieżących parametrów urządzenia.

WYMAGANIA

  • Min. rok pracy na obrabiarkach CNC,
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w grupie,
  • Zaangażowanie i motywacja do wdrażania nowych rozwiązań,
  • Mile widziana znajomość sterowania Heidenhain.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w dynamicznej firmie,
  • Możliwość rozwoju kompetencji i wiedzy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Praca w systemie zmianowym.

CV proszę wysyłać na praca@domgos.com (temat: Operator CNC - praca)

PROGRAMISTA CNC

  • Programowanie tokarek, frezarek i centrum obróbczego,
  • Ustawianie maszyn CNC na stanowiskach produkcyjnych dla wydziałów montażowych,
  • Przeprowadzanie szkoleń dla operatorów CNC,
  • Konserwacja maszyn,
  • Udział w projektach dotyczących rozwoju działu.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie techniczne z obszaru mechaniki i budowy maszyn/programowania maszyn CNC
  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu maszyn CNC
  • Umięjętność współpracy w zespole
  • Komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy
  • Dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w dynamicznej firmie
  • Możliwość rozwoju kompetencji i wiedzy
  • Niezbędna narzędzia pracy

CV proszę wysyłać na praca@domgos.com (temat: Programista CNC - praca)

TOKARZ

  • Obsługa tokarki,
  • Kontrola bieżących jakości wytwarzanych elementów

WYMAGANIA

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne
  • Zaangażowanie i motywacja do wdrażania nowych rozwiązań.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju kompetencji i wiedzy, przyuczenie do zawodu tokarza
  • Praca w systemie 3-zmianowym

CV proszę wysyłać na praca@domgos.com (temat: Tokarz - praca)

DOMGOS Sp. z o.o.