Praca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie do obróbki skrawaniem (tokarki, frezarki),
  • ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek,
  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją,
  • wykonywanie testów programów obróbczych,
  • dbałość o jakość wykonywanych detali.
OCZEKUJEMY:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, na kierunkach obróbka skrawaniem lub pokrewnych, technologia i budowa maszyn ewentualnie ukończony kurs na operatora CNC,
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora CNC,
  • znajomość systemów sterowania Heidenhain, mile widziane Fanuc i Siemens,
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • samodzielności i sumienności,
  • umiejętności pracy w zespole.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia,
  • premie świąteczne,
  • premie dodatkowe,
  • wczasy pod gruszą,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego – pakiet szkoleń,
  • pracę w systemie zmianowym.

Miejsce pracy: Racibórz

CV proszę wysyłać na praca@domgos.com (temat: Operator CNC – praca)

Domgos Sp. z o.o. to firma produkcyjno-usługowa, ciesząca się już kilkuletnią tradycją w branży obróbki skrawaniem. Praca w Domgos to praca w zakresie produkcji seryjnej i jednostkowej, projektowania, konstruowania i wykonawstwa narzędzi oraz urządzeń specjalnych dla różnych gałęzi przemysłu.

Do zadań pracownika będzie należało:
  • projektowanie programów obróbki skrawaniem, w celu zapewnienia optymalizacji procesu produkcyjnego.
  • opracowywanie i wdrażanie do produkcji nowych procesów technologicznych,
  • nadzór nad bieżąco realizowaną technologią produkcji, jej właściwym wdrożeniem i przestrzeganiem instrukcji technologicznych.
  • czynny udział w doskonaleniu istniejących i tworzeniu nowych produktów,
  • monitorowanie jakości produktów wytwarzanych w procesach produkcji,
  • nadzór i bieżąca aktualizacja dokumentacji technologicznej.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego technicznego –  kierunkowe (preferowane wyższe),
  • znajomości obsługi komputera w stopniu zaawansowanym, znajomość systemów sterowania Heidenhain, Fanuc, Siemens,
  • znajomości środowiska CAM,
  • znajomości zasad sporządzania rysunku technicznego,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • umiejętności rozwiązywania problemów,
  • orientacji na cel.
W zamian oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w narzędziowni i pracy z nowymi technologiami,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pakiet szkoleń,
  • MyBenefit.
  • Prowadzenie projektów konstruktorskich, opracowywanie koncepcji i rozwiązań technicznych produkowanych narzędzi,
  • Przygotowanie modeli, dokumentacji technicznej oraz wykonawczej przy pomocy oprogramowania projektowego,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i wykonawczej,
  • Opracowywanie innowacji w zakresie produkowanych przez firmę narzędzi w zależności od zamówienia,
  • Tworzenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych.
OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku KONSTRUKTORA,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość systemów CAD,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Rzetelność i dokładność w realizacji powierzonych obowiązków.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Premie miesięczne i świąteczne,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

CV proszę wysyłać na praca@domgos.com (temat: Konstruktor – praca)

Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wskazanych powyżej danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, prowadzonej przez DOMGOS Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r.Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przewiń na górę